Par Glimstedt

Zvērinātu advokātu birojs GLIMSTEDT ir pieredzējušu juristu izveidots advokātu birojs, kas ir specializējies augsta līmeņa juridiskās palīdzības sniegšanā komerctiesībās un ar komerctiesībām saistītās tiesību nozarēs, tajā skaitā civiltiesībās, darba tiesībās, finanšu tiesībās, intelektuālā īpašuma tiesībās, konkurences tiesībās. Advokātu biroja juristi sniedz juridiskas konsultācijas un gatavo juridiskus dokumentus, kā arī profesionāli pārstāv klientu likumīgās intereses darījumu sarunās ar sadarbības partneriem, valsts un pašvaldību institūcijās, tiesās un šķīrējtiesās.

Mūsu pakalpojumus aktīvi izmanto gan Latvijas, gan ārvalstu klienti, jo GLIMSTEDT sniedz juridisko palīdzību latviešu, angļu, krievu, zviedru un norvēģu valodās. Advokātu birojs GLIMSTEDT nodrošina individuālu pieeju katram klientam, kā rezultātā par mūsu klientiem kļuvuši gan lieli uzņēmumi ar ārvalstu kapitālu, gan arī vidējie un mazie uzņēmumi un privātpersonas.

Mēs labi saprotam mūsu klientu intereses un tāpēc mūsu darbība ir vērsta uz nosprausto mērķu sasniegšanu cik vien iespējams ātrākā laikā efektīvu un prognozējamu izmaksu ietvaros, atbilstoši profesionālās ētikas standartiem un ievērojot lojalitāti pret klientiem. Zviedrijas izcelsme birojam piešķir Rietumeiropas biznesa kultūras izpratni un organizatorisko prasmi.

Sadarbības tīkls ar citiem GLIMSTEDT birojiem Zviedrijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina klientiem iespēju saņemt līdzvērtīgu juridisko palīdzību arī šajās valstīs.